Hakkımızda

Biz Kimiz

2019 yılında elektrik taahhüt/müteahhit lik hizmetlerini vermek amacıyla LİVATEK ENERJİ TAAHHÜT OTOMASYON MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. nin temelleri atılmış, bu tarihten itibaren çalışmalarına hızlı bir şekilde başlamıştır.

Şirketimiz kısa süre içerisinde büyüme göstermiş olup, Mühendislik, montaj ve bakım kadromuzun günümüzün yüksek teknolojisini kullanarak gerçekleştirdiği hizmetler bize konumuzda bölgemizin en iyilerinden olma özelliğini kazandırmıştır.

Faaliyet olarak: elektrik taahhüt müteahhitlik ,enerji nakil hatları, trafo merkezleri, kuvvetli ve zayıf akım iç tesisat uygulamaları, aydınlatma, kompanzasyon, paratoner ve topraklama uygulamaları, alçak gerilim ve orta gerilim projeleri ile trafo bakım ve işletme sorumluluğu alanlarında hizmet vermektedir.


Tarihçe

Firmamız 2015 yılında İTECH ROBOTİK OTOMASYON LTD.ŞTİ. olarak kurulmuştur. Bu tarihten itibaren birçok elektrik projelerine imza atan firmamız üretim ve faaliyet alanlarını genişletmesi nedeniyle 2018 yılında arge merkezi ünvanını almaya hak kazanmıştır. Bundan dolayı 2019 yılında elektrik taahhüt/müteahhit lik hizmetlerini vermek amacıyla LİVATEK ENERJİ TAAHHÜT OTOMASYON MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. nin temelleri atılmış, bu tarihten itibaren çalışmalarına hızlı bir şekilde başlamıştır.

 • 2020 – Büyümeye Devam Ediyoruz
 • 2019 – Livatek Enerji Kuruldu
 • 2018 – ARGE Merkezi Ünvanı
 • 2015 – İtech Robotik Otomasyon Kuruldu

Misyon

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyon

Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, bölgemiz elektrik sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek, bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.


Kalite Politikası

LİVATEK ENERJİ, kalite politikasında aşağıda yer alan unsurları benimsemektedir.

 • Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır. Konularında bilgili, deneyimli, dürüst ve çalışanlarına sevgi dolu bir üst kadronun altında; öğrenmeye açık, çok çalışmanın erdemine inanan ve temel bilgileri sağlam geniş bir teknik kadroya sahiptir. Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmasını sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.
 • Yönetim kadrosu; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, genç, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur.
 • Kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini tam olarak uygular ve etkinliğini sürekli geliştirir.
 • Üstlendiği her işi yaparken, müşteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını karşılayan ürünü düzenli bir şekilde sağlar.
 • Müşterilerine istediği şartları ve yasal mevzuat şartlarını sağlayan, hep aynı kalitede ürünleri ürettiğinin güvencesini verir ve sistemi etkin bir şekilde uygulayarak müşteri memnuniyetini artırır.
 • Kalite politikasını, şirketlerinin amaçlarına uygunluğunu sağlamak için sürekli gözden geçirir.
 • Politikası doğrultusunda oluşturduğu hedeflerini sürekli gözden geçirerek geliştirir.
 • Aldığı her işi hep aynı, en iyi nitelikte ve en gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak yapar; her seferinde daha başarılı olmak için çalışır.
 • Çağdaş yönetim bilişim sistemlerini kullanarak etkin bir kontrol ve takip olanağı yaratır.